Regulamin

Zgłoszenia

1. Strona przeznaczona jest dla miss, modelek, fotomodelek, hostess oraz osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy z hostessami , fotomodelkami, modelkami.

2. Rejestracja użytkownika na stronie euro media jest bezpłatna. Rejestracja w serwisie następuje przez wypełnienie formularza rejestracyjnego i postępowanie zgodnie z instrukcjami zawartymi w formularzu rejestracyjnym. W serwisie mogą się rejestrować: miss, hostessy , modelki , fotomodelki, osoby chcące zostać hostessami, modelkami, fotomodelkami.

3. Serwis nie odpowiada za treść ogłoszeń umieszczonych w serwisie.

4. Użytkownikiem serwisu jest osoba, która dokonała rejestracji. Rejestracja użytkownika w serwisie oznacza, że akceptuje on niniejszy regulamin.

5. Administratorem serwisu: Euro media.

6. Użytkownik może opublikować w serwisie zdjęcia do których posiada wszelkie niezbędne prawa autorskie. Umieszczenie zdjęcia w serwisie jest równoznaczne z oświadczeniem, że użytkownik posiada prawo do publikacji zdjęcia i wyraża zgodę na jego publikację. Rejestracja użytkownika w serwisie jest równoznaczna z wyrażeniem przez niego zgody na: publikację danych zawartych w formularzu rejestracyjnym, na wykorzystanie tych danych w celach marketingowych przez administratorów serwisu, otrzymywanie informacji od administratorów i innych użytkowników.

7. Modelki, które nie ukończyły 18 lat mogą publikować w serwisie swoje profile wyłącznie po uzyskaniu zgody swoich opiekunów prawnych, którzy muszą zapoznać się z regulaminem serwisu i wyrazić zgodę na rejestrację w serwisie. W formularzu rejestracyjnym należy podać adres e-mailowy oraz telefon opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej rejestrującej się w serwisie. Osoby, które nie ukończyły 18 lat nie mogą zaznaczać zakresu pozowania: nagość zakryta, akt i erotyka. W serwisie nie mogą rejestrować się osoby, które nie ukończyły 16 roku życia.

8. W celu całkowitego usunięcia swojego profilu z serwisu Użytkownik powinien skontaktować się z administratorem serwisu.

9. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za opublikowanie przez użytkownika serwisu zdjęć, do publikacji których użytkownik nie miał prawa. Użytkownik oświadcza, że publikując w serwisie fotografie i prace graficzne ponosi całkowitą odpowiedzialność za ewentualne naruszenie praw osób trzecich.

10. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za sposób w jaki materiały zamieszczone na stronach serwisu zostaną wykorzystane przez osoby trzecie.

11. W polach tekstowych w profilach użytkowników jako hostessa modelka zabrania się podawania danych teleadresowych i linków do innych stron internetowych.

12. Administrator serwisu odrzuci nadesłane zgłoszenie jeśli jest ono niekompletne, zawiera zdjęcia niezwiązane z tematyką serwisu, zdjęcia o niskiej jakości lub zdjęcia zawierające sygnatury innych serwisów internetowych. Na stronach serwisu zakazane jest publikowanie zdjęć niezgodnych z obowiązującym prawem.

13. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do: weryfikacji ogłoszeń umieszczanych w serwisie, usuwania z ogłoszeń treści niezgodnych z regulaminem serwisu, usuwania z ogłoszeń zdjęć. Powyższe zmiany mogą być dokonywane bez konsultacji z użytkownikiem i administrator nie jest zobowiązany do przedstawiania powodu dokonania tych zmian.

14. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia z serwisu lub do likwidacji całego serwisu bez podania przyczyn.

15. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w powyższym regulaminie w dowolnym czasie, obowiązujących ze skutkiem natychmiastowym. Użytkownicy zostaną poinformowani o zmianie przez informację na stronie serwisu.

16. W momencie wysłania formularza zgłoszeniowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów marketingowych, a także na na wykorzystanie twojego wizerunkiem z pokazów mody, targów, wyborów miss lub innych w których weźmiesz udział jako modelka,hostessa, miss, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)
« wróć do Strona główna
Projekt i wykonanie Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl